"Każde zdjęcie uwidacznia mnóstwo emocji i jest czymś więcej niż tylko zbiorem pikseli." Ania Ż.

about

Kim jesteśmy?

Cześć! Tu Klaudia i Mateusz- prywatnie malżeństwo, a w pracy dwójka zgranych fotografów! 😉 

about

Fotografia ślubna nie jest tylko zbiorem zdjęć z dnia ślubu…Dla nas to pewnego rodzaju podróż do Waszego świata w której uczestniczymy, pokazująca piękno relacji Waszej i bliskich Wam osób.

  • Martwisz się tym jak wyglądasz na fotografiach.
  • Aparat Cię stresuje.
  • Pragniesz zdjęć, które uchwycą wszystkie ważne dla Ciebie momenty tak abyś wyglądał/a atrakcyjnie.
  • Nie wiesz jak zaplanować Wasz dzień pod kątem fotografii.
  • Ważna jest dla Ciebie luźna i swobodna atmosfera.
  • Masz pomysły na fotografie, które chciałbyś/chciałabyś zrealizować
  • Zaplanujemy dla Was sesję, tak abyście mieli fotografie, które są niepowtarzalne i w Waszym stylu. Pomożemy wybrać odpowiednie miejsce, godzinę i dodatki.
  • Zadbamy o atmosferę podczas zdjęć– jesteśmy wyrozumiali i cierpliwi a Wasz komfort i brak stresu przed aparatem jest mega ważny! 😉
  • Poprowadzimy Waszą fotograficzną przygodę w dniu ślubu z dbałością o każdy detal– od pierwszego kontaktu, przez rozmowę konsultacyjną, ankietę przedślubną po realizację ujęć o których marzycie w dniu ślubu, pomoc przy ustawianiu siebie i gości – po to, żeby jedynym z Waszych obowiązków była radość z tego dnia!
  • Zaopiekujemy się również gośćmi! Galeria internetowa do której hasło i link otrzyma każdy na weselu sprawi, że nie będziecie mieć pytań typu gdzie i kiedy zdjęcia 

Ania & Maciek

Wraz z Narzeczonym mieliśmy tą wyjątkową przyjemność stanąć przed obiektywem tak zdolnych ludzi podczas sesji narzeczeńskiej. Od początku współpraca układała się bardzo dobrze. Klaudia i Mateusz nie dość, że są niesamowicie zdolni to również przesympatyczni – to dzięki Ich podejściu odpuścił nam cały stres związany z pierwszą w życiu sesją fotograficzną. Dzięki celnemu oku oraz profesjonalności fotografów wszystkie zdjęcia są bardzo udane, a efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania! Każde zdjęcie uwidacznia mnóstwo emocji i jest czymś więcej niż tylko zbiorem pikseli. Jeżeli chcecie mieć wspaniałe pamiątki przepełnione miłością z czystym sercem polecamy „W grudniu po południu” . A my jeszcze raz dziękujemy za przepiękne fotografie oraz cudowną współpracę!

Paulina & Marcin

Doskonałe wyczucie chwili, pełne zaangażowanie, profesjonalizm, nieszablonowość, burza pomysłów niezwykle sympatycznych fotografów Klaudii i Mateusza stworzyły niebanalny reportaż pełen emocji, uczuć i uroku chwil najważniejszego dnia w naszym życiu - jesteśmy zachwyceni współpracą z Wami. Dziękujemy!

Ola & Konrad

Mieliśmy okazję skorzystać z usług fotograficznych tej firmy 🙂 już na samej sesji wiedzieliśmy, że musi być udana ponieważ atmosfera była rewelacyjna dzięki czemu sami mogliśmy się rozluźnić :). Natomiast kiedy otrzymaliśmy zdjęcia to było to tylko przypieczętowanie całości, najlepsza jakość, są one wspaniałe i na pewno nie pozwolą nam zapomnieć o tym najważniejszym dniu w naszym życiu. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za wspaniałą współpracę!!

Dzień ślubu to bardzo ważny moment, dobrze to rozumiemy- dlatego przygotowaliśmy dla Was konsultację ślubną. To chwila na spokojną rozmowę odnośnie Waszych planów i inspiracji. Przygotujcie pół godziny i ulubioną kawę. Porozmawiamy o tym co Wam się podoba, czego oczekujecie i co jest dla Was ważne. Opowiemy o tym jak działamy, co możemy wspólnie stworzyć i jaki będzie efekt końcowy. Pomożemy w organizacji dnia ślubu w kwestii fotografii i odpowiemy na każde Wasze pytanie i wątpliwość ; ) Dzięki tej rozmowie macie możliwość skorzystania z naszego doświadczenia i pomysłów- wszystko po to, żeby stworzyć fotografie które przedstawią Waszą niepowtarzalną historię dokładnie tak jak tego pragniecie.

 

Nie czekaj- to Twój dzień. Zasługujesz na to co najlepsze!

X