Skoro już tu jesteś to znaczy, że wiesz jak ważny jest wybór osób którzy będą tworzyć jedyną i niepowtarzalną pamiątkę z Waszego dnia .
Jak ważne jest to by uwiecznić emocje które towarzyszom nie tylko Wam ale i bliskim- w końcu to Wy zdecydowaliście, że pragniecie mieć ich obok.
Gwarantujemy, że nasze zdjęcia staną się dla Was swoistym wehikułem czasu, okazją do wspomnień ale także radosnych zaskoczeń- w końcu w dniu ślubu również poza zasięgiem Waszego wzroku tyle się dzieje!
We dwoje razem dla Was pozbieramy te elementy i ułożymy z nich opowieść, ktora z różnych perspektyw pokaże jak dużo pracy, emocji i siebie włożyliście w to żeby było tak pięknie!

Pakiet 1

Jeden fotograf

 • Jeden fotograf na uroczystości
 • Do 12h pracy, maksymalnie do 00:30.
 • 400 profesjonalnie wyretuszowanych fotografii
 • Galeria dla gości z karteczkami z linkiem i hasłem.
 • Sesja portretowa w dniu ślubu.
 • Pendrive w eleganckim pudełku.
 • Konsultacja i ustalenie planu działania przed ślubem.
 • Zdjęcia oddawane do 8tyg po ślubie.
5900 zł
Pakiet 2

Dwóch fotografów

 • Dwóch fotografów na uroczystości- zdjęcia z dwóch różnych perspektyw.
 • Do 12h pracy, maksymalnie do 00:30
 • 600 profesjonalnie wyretuszowanych fotografii.
 • Galeria dla gości z karteczkami z linkiem i hasłem.
 • Sesja portretowa w dniu ślubu.
 • Elegancki fotoalbum w opakowaniu z pendrivem o wymiarach 20x30cm i wartości 800 zł.
 • Konsultacja i ustalenie planu działania przed ślubem.
 • Zdjęcia oddawane do 4tyg po ślubie.
7900 zł

Jeśli…

Chcesz zatrzymać te bezcenne chwile pełne ciepła i miłości na zawsze i stworzyć swój własny wehikuł czasu.

Marzysz o zdjęciach, dzięki którym poczujesz się wyjątkowo i atrakcyjnie bez stresu o to, że nie wiesz jak pozować.

Pragniesz odkryć swój ślub na nowo- w końcu poza zasięgiem pary młodej tyle się dzieje, daj się zaskoczyc!

Zdjęcia z rodziną i przyjaciółmi są dla Ciebie ważne, a przecież czas mija i niewiele jest okazji do stworzenia takiej pamiątki.

Ważna w dniu ślubu jest dla Ciebie luźna atmosfera.

To mamy  wszystko czego pragniesz  i więcej;)

Pamiętaj! Dzień ślubu jest unikatowy. Nie będzie powtórek.

Wybór nieodpowiedniej osoby, może sprawić, że zdjęcia z dnia ślubu nie spełnią Waszych oczekiwań, lub w przypadku jednego fotografa- nie będą zawierać wszystkich fajnych momentów z tego dnia. Nie czekaj z rezerwacją terminu- może się okazać, że za dzień lub dwa niestety nie będzie już dostępny. Nie ma co wybierać pod presją i decydować się na coś co Was nie zachwyci 😉

Dwóch fotografów to gwarancja wszechstronnego reportażu, uchwycenia ulotnych chwil z dwóch perspektyw i większej ilości udanych fotografii. To także więcej luzu podczas ślubu i większa swoboda działania ;). Jednoczesne wzruszenia Pary Młodej i reakcje rodziców i przyjaciół w tle?O tak! 😉

Fotografować zaczynamy od przygotowań- zazwyczaj Pana Młodego, który najczęściej idzie na „pierwszy ogień” 😉 U Panny Młodej zjawiamy się tuż przed końcem makijażu/fryzury lub po nim. W zależności od godziny rozpoczęcia uroczystości ślubnej- jest to ok 2h przed nią. Tutaj detale ustalamy indywidualnie na konsultacji przed ślubem- pomagamy Wam zorganizować czas tak, abyśmy bez stresu mogli działać w tym dniu i stworzyć ujęcia, które Was zachwycą. Koniec pracy następuje po oczepinach,zabawach czy złapaniu muchy i welonu maksymalnie o godz. 00:30. 

Planując podczas konsultacji przed ślubem naszą pracę, ustalamy mniej-więcej kiedy i gdzie dokładnie może odbyć się sesja portretowa w dniu ślubu- tak aby nie zaburzyć harmonogramu dnia i mieć najlepsze światło ;). Jest to oczywiście element o który zadbamy My- Goście jedzą i mają chwilkę przerwy?Idealnie! Wyciągniemy Was na stworzenie kilku pięknych portretów. Nie przejmujcie się, nie musicie o niczym pamiętać- mamy notatki i dopilnujemy szczegółów ;). Pogoda jest tu nieistotna- w każdych warunkach i miejscu można podziałać, dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu.

Chyba każdy po weselu znajomych/rodziny zastanawiał się jak wyszedł na fotografiach i czy będzie mógł je zobaczyć lub pobrać. Wasi goście nie będą mieli tego problemu, a Wy tych pytań!;) Na weselu mamy ze sobą już przygotowane karteczki z hasłem i linkiem do galerii, które przekazujemy gościom z informacją o tym kiedy pojawią się fotografie. To sprawia, że już nikt nie ucieknie nam sprzed obiektywu, a Wy zyskacie spokój luz i więcej niepowtarzalnych kadrów z bliskimi. 😉

X