Skoro już tu jesteś to znaczy, że wiesz jak ważny jest wybór osób którzy będą tworzyć jedyną i niepowtarzalną pamiątkę z Waszego dnia .
Jak ważne jest to by uwiecznić emocje które towarzyszom nie tylko Wam ale i bliskim- w końcu to Wy zdecydowaliście, że pragniecie mieć ich obok.
Gwarantujemy, że nasze zdjęcia staną się dla Was swoistym wehikułem czasu, okazją do wspomnień ale także radosnych zaskoczeń- w końcu w dniu ślubu również poza zasięgiem Waszego wzroku tyle się dzieje!
We dwoje razem dla Was pozbieramy te elementy i ułożymy z nich opowieść, ktora z różnych perspektyw pokaże jak dużo pracy, emocji i siebie włożyliście w to żeby było tak pięknie!

Wiemy jak to jest…

Godziny spędzone na poszukiwaniu odpowiednich usługodawców, coraz większa presja związana ze zbliżającym się terminem ślubu, stres o to czy wszystko pójdzie zgodnie z planem…

Tak, my też tu byliśmy i wiemy, że zaplanowanie dnia ślubu to nie lada wyzwanie, pod względem emocjonalnym jak i logistycznym. Pamiętamy ile dokumentów trzeba złożyć, dań wybrać czy cioć i wujków pozapraszać. Wybór tortu „nie za słodkiego takiego”, dopasowanie sukni czy wybór odpowiednich kwiatów…

To wszystko sprawia, że planowanie wesela to wcale nie taka prosta sprawa, dlatego kwestię zdjęć pozostaw nam! Zadbamy o to, żeby Wasze wymarzone ujęcia znalazły się w albumie nowo powstałej rodziny i odejmiemy Wam w dniu ślubu masę stresu!; )

Jeśli…

Chcesz zatrzymać te bezcenne chwile pełne ciepła i miłości na zawsze i stworzyć swój własny wehikuł czasu.

Marzysz o zdjęciach, dzięki którym poczujesz się wyjątkowo i atrakcyjnie bez stresu o to, że nie wiesz jak pozować.

Pragniesz odkryć swój ślub na nowo- w końcu poza zasięgiem pary młodej tyle się dzieje, daj się zaskoczyc!

Zdjęcia z rodziną i przyjaciółmi są dla Ciebie ważne, a przecież czas mija i niewiele jest okazji do stworzenia takiej pamiątki.

Ważna w dniu ślubu jest dla Ciebie luźna atmosfera.

To mamy  wszystko czego pragniesz  i więcej;)

Pamiętaj! Dzień ślubu jest unikatowy. Nie będzie powtórek.

Wybór nieodpowiedniej osoby, może sprawić, że zdjęcia z dnia ślubu nie spełnią Waszych oczekiwań, lub w przypadku jednego fotografa- nie będą zawierać wszystkich fajnych momentów z tego dnia. Nie czekaj z rezerwacją terminu- może się okazać, że za dzień lub dwa niestety nie będzie już dostępny. Nie ma co wybierać pod presją i decydować się na coś co Was nie zachwyci 😉

Doskonałe wyczucie chwili, pełne zaangażowanie, profesjonalizm, nieszablonowość, burza pomysłów niezwykle sympatycznych fotografów Klaudii i Mateusza stworzyły niebanalny reportaż pełen emocji, uczuć i uroku chwil najważniejszego dnia w naszym życiu - jesteśmy zachwyceni współpracą z Wami. Dziękujemy!
Paulina i Marcin
klienci
Mieliśmy okazję skorzystać z usług fotograficznych tej firmy 🙂 już na samej sesji wiedzieliśmy, że musi być udana ponieważ atmosfera była rewelacyjna dzięki czemu sami mogliśmy się rozluźnić :). Natomiast kiedy otrzymaliśmy zdjęcia to było to tylko przypieczętowanie całości, najlepsza jakość, są one wspaniałe i na pewno nie pozwolą nam zapomnieć o tym najważniejszym dniu w naszym życiu. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za wspaniałą współpracę!!
Ola i Konrad
klienci
Wraz z Narzeczonym mieliśmy tą wyjątkową przyjemność stanąć przed obiektywem tak zdolnych ludzi podczas sesji narzeczeńskiej. Od początku współpraca układała się bardzo dobrze. Klaudia i Mateusz nie dość, że są niesamowicie zdolni to również przesympatyczni – to dzięki Ich podejściu odpuścił nam cały stres związany z pierwszą w życiu sesją fotograficzną. Dzięki celnemu oku oraz profesjonalności fotografów wszystkie zdjęcia są bardzo udane, a efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania! Każde zdjęcie uwidacznia mnóstwo emocji i jest czymś więcej niż tylko zbiorem pikseli. Jeżeli chcecie mieć wspaniałe pamiątki przepełnione miłością z czystym sercem polecamy „W grudniu po południu” . A my jeszcze raz dziękujemy za przepiękne fotografie oraz cudowną współpracę!
Ania i Maciek
klienci

Pricing Table Image
1

Reportaż z dnia ślubu

 • Do 12h pracy w dniu ślubu- od przygotowań do weselicha
 • Min.400 zdjęć poddane profesjonalnej obróbce, aby opowiedzieć historię Waszego dnia.
 • Zdjęcia oddajemy na pendrive w pięknym opakowaniu.
 • Na reportażu działamy we dwoje.
 • Wasz mini plener w dniu ślubu to must have, więc zawsze znajdujemy odpowiedni moment na kilka fot "do ramki".
 • Galeria Online dla Was i gości ze wszystkimi zdjęciami- karteczki z hasłem i linkiem do strefy klienta rozdajemy na weselichu, więc problem z pytaniami o foty Macie z głowy!
6000 ZŁ
Pricing Table Image
2

Plener ślubny

 • Min.45 zdjęć poddanych profesjonalnej obróbce.
 • Ok.3 h pracy
 • Plenery wyjazdowe poddawane są osobnej wycenie i konsultacji- jeśli Macie pomysł na wymarzoną sesję w kraju czy za granicą- napiszcie do nas.
2500 ZŁ
Pricing Table Image
3

Sesja narzeczeńska/ partnerska

 • Min.20 zdjęć poddanych profesjonalnej obróbce
 • 1,5 h sesji zdjęciowej.
 • Zdjęcia oddawane w formie galerii online.
1200 ZŁ
Pricing Table Image
4

Uroczystość ślubna z przyjęciem

 • Do 4 h fotografowania- ślub, przyjęcie, wspólny mini plener
 • Min. 100 zdjęć oddanych na pendrive oraz w formie galerii online.
 • Dwóch fotografów na ślubie- gwarancja wielu pięknych ujęć z dwóch perspektyw
2800 ZŁ
X