Czas rozpocząć nowy ekscytujący rozdział i spełnić swoje marzenia!

  1. Uzupełnij tabelkę powyżej lub wyślij e-mail na adres klaudia.wgrudniupopoludniu@gmail.com.
  2. Odezwiemy się do Ciebie żeby umówić spotkanie lub rozmowę telefoniczną. Porozmawiamy o tym co planujecie, jakie są Wasze oczekiwania, opowiemy też o tym jak możemy im sprostać i jak wygląda nasza oferta.
  3. Po wybraniu oferty spisujemy umowę i wysyłamy e-mailem. Gwarancją zarezerwowanego terminu jest wpłacenie zadatku za który podsyłamy fakturkę 😉 I hurra termin jest Wasz a my jesteśmy w kontakcie i do Waszej dyspozycji w razie pytań czy wątpliwości 😉

Dzień ślubu to bardzo ważny moment, dobrze to rozumiemy- dlatego przygotowaliśmy dla Was konsultację ślubną. To chwila na spokojną rozmowę odnośnie Waszych planów i inspiracji. Przygotujcie pół godziny i ulubioną kawę. Porozmawiamy o tym co Wam się podoba, czego oczekujecie i co jest dla Was ważne. Opowiemy o tym jak działamy, co możemy wspólnie stworzyć i jaki będzie efekt końcowy. Pomożemy w organizacji dnia ślubu w kwestii fotografii i odpowiemy na każde Wasze pytanie i wątpliwość ; ) Dzięki tej rozmowie macie możliwość skorzystania z naszego doświadczenia i pomysłów- wszystko po to, żeby stworzyć fotografie które przedstawią Waszą niepowtarzalną historię dokładnie tak jak tego pragniecie.

Tel

535 882 761 

E-mail

 klaudia.wgrudniupopoludniu@gmail.com

X