Cześć, hej dzień dobry!

Chcemy Wam powiedzieć kilka słów o sobie 😉

Jesteśmy fanami fantastyki, a w szczególności Harrego Pottera z tym, że zamiast różdżki jak on-mamy aparaty.

To za ich pomocą odkrywamy magię jaka jest między Wami i przenosimy ją na zdjęcia.

Fotografia ślubna jest wyjątkowa- dlatego tak ją lubimy ! Jest mieszanką emocji i wrażeń, a album ślubny to pierwsza pamiątka nowo powstającej rodziny – coś totalnie bezcennego.

Tworzymy Wasze historie. Ubieramy je w słowa i kolory, sprawiamy, że stają się rzeczywistą wartością – którą można wziąć do ręki, oglądać i podziwiać  w każdym momencie Waszego życia. Czyż to nie jest piękne?

 

Co jest dla nas ważne?

Kontakt z klientem

Dzień ślubu to mieszanka wybuchowych emocji – radości, wzruszeń ale także i lekkiego stresu 😉 Dlatego właśnie tak bardzo cenimy sobie dobry i przyjazny kontakt z naszymi parami.  Lekka atmosfera w dniu ślubu sprawia, że nie stresujecie się naszą obecnością, a zdjęcia są naturalne i niewymuszone. 

Ciągły rozwój

Uważamy, że tylko ciągły rozwój gwarantuje sukces i podnosi jakość  usług, dlatego właśnie nieustannie uczestniczymy w szkoleniach, szukamy nowych dróg , by jeszcze mocniej pogłębiać naszą wiedzę i umiejętności. Uważnie śledzimy rynek, aby zapewniać naszym parom usługi na najwyższym poziomie, współpracujemy także z innymi fotografami. 

Estetyka

Ważne jest dla nas, aby zdjęcia, które wykonujemy były estetyczne oraz zgodne z naszym stylem.

Pragniemy, aby każda Panna Młoda, czy też każdy Pan Młody czuł się dobrze oglądając zdjęcia z tego wyjątkowego dnia.

Dlatego uwielbiamy dopieszczać zdjęcia – spędzamy nad nimi długie godziny, niejednokrotnie pijąc kawę o 3 w nocy 😉

Kreatywność

W naszej galerii nie znajdziecie tylko zdjęć z lasów/łąk/parków.

Każda z sesji, czy to ślubna czy narzeczeńska zaplanowana jest z wielką dbałością.

Warszawa nocą? Metro? A może sesja konna? Czemu nie ! 

Nie boimy się nocnych fotografii, czy miejskich plenerów 😉

Uwielbiamy reakcje naszych par na swoje zdjęcia!

testimonial

Paulina i Marcin

Doskonałe wyczucie chwili, pełne zaangażowanie, profesjonalizm, nieszablonowość, burza pomysłów niezwykle sympatycznych fotografów Klaudii i Mateusza stworzyły niebanalny reportaż pełen emocji, uczuć i uroku chwil najważniejszego dnia w naszym życiu - jesteśmy zachwyceni współpracą z Wami. Dziękujemy!

testimonial

Ola i Konrad

Mieliśmy okazję skorzystać z usług fotograficznych tej firmy 🙂 już na samej sesji wiedzieliśmy, że musi być udana ponieważ atmosfera była rewelacyjna dzięki czemu sami mogliśmy się rozluźnić :). Natomiast kiedy otrzymaliśmy zdjęcia to było to tylko przypieczętowanie całości, najlepsza jakość, są one wspaniałe i na pewno nie pozwolą nam zapomnieć o tym najważniejszym dniu w naszym życiu. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za wspaniałą współpracę!!

testimonial

Ania i Maciek

Wraz z Narzeczonym mieliśmy tą wyjątkową przyjemność stanąć przed obiektywem tak zdolnych ludzi podczas sesji narzeczeńskiej. Od początku współpraca układała się bardzo dobrze. Klaudia i Mateusz nie dość, że są niesamowicie zdolni to również przesympatyczni – to dzięki Ich podejściu odpuścił nam cały stres związany z pierwszą w życiu sesją fotograficzną. Dzięki celnemu oku oraz profesjonalności fotografów wszystkie zdjęcia są bardzo udane, a efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania! Każde zdjęcie uwidacznia mnóstwo emocji i jest czymś więcej niż tylko zbiorem pikseli. Jeżeli chcecie mieć wspaniałe pamiątki przepełnione miłością z czystym sercem polecamy „W grudniu po południu” . A my jeszcze raz dziękujemy za przepiękne fotografie oraz cudowną współpracę!

Wyróżnili nas

X