Prywatnie małżeństwo- w pracy zgrany team do zadań specjalnych! Naszą misją jest stworzenie dla Was czegoś więcej niż tylko zdjęcia- pamiątki, która już na zawsze pozostanie Waszym wehikułem czasu. Takiej do której będziecie wracać z radością i uśmiechami na twarzy!

Mamy swoje zasady…każda Pani Młoda musi mieć najpiękniejsze portrety w życiu, a Pan Młody(no również, wiadomo!)epickie zdjęcia z kumplami. 

Nasze pary młode to nie modele i modelki- to zwykli zakochani w sobie ludzie, którzy mają swoje obawy i kompleksy. To naszym zadaniem jest je rozwiać!Pokazać Was od jak najlepszej strony, sprawić, że poczujecie się atrakcyjnie a media społecznościowe zapłoną <3 . Nasze doświadczenie sprawia, że wiemy jak tego dokonać. To nie tylko błahe słowa, a obietnica, którą spełniamy na 200%. Nie wierzysz?Spójrz poniżej 😉

Fotografia ślubna jest wymagająca. Nie tylko poprzez jej techniczne aspekty, ale(a może głównie)dlatego, że dzień ślubu to wybuchowa mieszanka stresu, radości i wzruszeń. Wszystko dzieje się szybko i nie ma czasu na błędy czy pomyłki. Fotograf ślubny to także stylista, psycholog i doradca ;)! Dlatego właśnie każda uroczystość jest dla nas najważniejsza, bo każda Para Młoda zasługuje na wyjątkowe fotografie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nasza praca to inwestycja w przyszłość nowo powstałej rodziny i zwieńczenie wszystkich Waszych wysiłków, które sprawiły, że ten dzień wygląda właśnie tak jak tego pragneliście. Jesteśmy tu po to, żeby Was poprowadzić na luzie i bez stresu przez fotograficzną część uroczystości i pamiętamy o tym co jest dla Was ważne.

testimonial

Ola i Konrad

Mieliśmy okazję skorzystać z usług fotograficznych tej firmy 🙂 już na samej sesji wiedzieliśmy, że musi być udana ponieważ atmosfera była rewelacyjna dzięki czemu sami mogliśmy się rozluźnić :). Natomiast kiedy otrzymaliśmy zdjęcia to było to tylko przypieczętowanie całości, najlepsza jakość, są one wspaniałe i na pewno nie pozwolą nam zapomnieć o tym najważniejszym dniu w naszym życiu. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za wspaniałą współpracę!!

testimonial

Paulina i Marcin

Doskonałe wyczucie chwili, pełne zaangażowanie, profesjonalizm, nieszablonowość, burza pomysłów niezwykle sympatycznych fotografów Klaudii i Mateusza stworzyły niebanalny reportaż pełen emocji, uczuć i uroku chwil najważniejszego dnia w naszym życiu - jesteśmy zachwyceni współpracą z Wami. Dziękujemy!

testimonial

Ania i Maciek

Wraz z Narzeczonym mieliśmy tą wyjątkową przyjemność stanąć przed obiektywem tak zdolnych ludzi podczas sesji narzeczeńskiej. Od początku współpraca układała się bardzo dobrze. Klaudia i Mateusz nie dość, że są niesamowicie zdolni to również przesympatyczni – to dzięki Ich podejściu odpuścił nam cały stres związany z pierwszą w życiu sesją fotograficzną. Dzięki celnemu oku oraz profesjonalności fotografów wszystkie zdjęcia są bardzo udane, a efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania! Każde zdjęcie uwidacznia mnóstwo emocji i jest czymś więcej niż tylko zbiorem pikseli. Jeżeli chcecie mieć wspaniałe pamiątki przepełnione miłością z czystym sercem polecamy „W grudniu po południu” . A my jeszcze raz dziękujemy za przepiękne fotografie oraz cudowną współpracę!

X